czwartek, 16 września 2010

i kolejny tydzień.

W zeszły weekend po długiej konwersacji i przekonywaniu mnie i Abby popłynęliśmy na Portland Island i rozstawiliśmy dwa namioty. Pogoda była przepiękna. Tak więc rozpaliliśmy ogień, popływaliśmy w kajaku, sprawdziliśmy klatkę dla kraba – nic nie było, upiekliśmy marshmallowsy, pojedliśmy, pospaliśmy i wróciliśmy. Takie krótkie oderwanie od rzeczywistości.

W szkole dalej próby do sztuki. Z dnia na dzień są coraz dłuższe. Teraz już jesteśmy bez scenariuszy i musimy znać wszystko na pamięć.

 Jednego dnia pomiędzy szkołą a próbą pojechaliśmy (ja, Abby, taka Angela i Fisher) do Frozen Yogurt i do parku. I to był jeden z fajniejszych dni jakie miałam tu. 

Dziś z rana Abby pojechała do Sitki wraz z Ms. Moore, aby wziąć udział w DDF, więc zostałam sama z host rodzicami. Na Am Hist. Mr. Frank rozdał nam kartki mówiące o tym, że od dnia dzisiejszego za każdą otrzymaną kopie musimy zapłacić $0.25, gdyż szkoła boryka się z finansowymi problemami. Tak więc wybuchła wielka dyskusja w klasie jakie to niedorzeczne i głupie. I przyszedł dyrektor i zaczął z nami o tym rozmawiać, starał się wytłumaczyć, potem jeszcze Mr. Frank dodał swoje opinie, a na końcu powiedział : Wiecie co wam powiem jeszcze! To jest kawał! Aby pokazać wam jak działali ludzie podczas wojny Francuzów z Indianami. :D A właśnie o niej mówimy. 

A tak swoją drogą to ogromne ilości kopi się tu tworzy! I w każdej klasie jest parę koszy – jeden na butelki i puszki, jeden na papier i jeden na resztę – recykling!

 Podczas Am lit mieliśmy quiz i zaczęliśmy oglądać filmy przez nas zrobione. Jeden z  uczniów szkoły – Mark jest asystentem nauczycielki i tym sposobem dziś podczas naszej lekcji poszedł kupić całej klasie pączki i inne słodkości, aby lepiej się oglądało! Acting Comp był dziś nieco inny niż zawsze z powodu nieobecności nauczyciela. Był zastępca i dużo mniej osób. W parach przygotowywaliśmy różne scenki, a potem się wygłupialiśmy.

Podsumowując – tydzień pozytywnie.

O i podczas campingu widziałam 4 wieloryby (humbaki i orkę) i 2 słonie morskie! I miałam już 2 alarmy przeciwpożarowe w szkole. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz